Produkty

lista dostępnych produktów

Podpis elektroniczyny

Podpis elektroniczny (e-podpis) to już biznesowa codzienność na całym świecie.
Nowy zestaw możesz zamówić różnych konfiguracjach, wybierając rodzaj i okres ważności certyfikatu, model czytnika oraz opcje odbioru zamówionego zestawu. Jako jedyni w polsce wydajemy certyfikaty nawet na 3 lata.
Odnowienie Twojego e-podpisu można zrealizować on-line co jest dużą wygodą dla naszych klientów.


Certyfikat E-mail ID

Dzięki Certum E-mail ID potwierdzasz swoją tożsamość lub autentyczność Twojej firmy w sieci, zapobiegasz fałszowaniu prywatnych ibiznesowych treści, szyfrujesz poufne wiadomości, udowadniasz pochodzenie wiadomości wychodzących od ciebie i Twojej firmy, bezpiecznie komunikujesz się z kontrahentami dzięki czemu poświadczasz o swojej wiarygodności w biznesie.
E-mail ID dostępny jest w dwóch wariantach : Individual oraz Business


Certyfikat SSL

Idealny do zabezpieczenia transmisji danych na stronach internetowych. W zależności od wariantu, zebezpiecza witryny www, e-sklepy, blogi, fora, portale społecznościowe a także urzędy, banki oraz inne instytucje fiansowe. Zabezpiecza serwery pocztowe, komunikację z FaceBook Apps oraz wymianę danych w Internecie.
Dostępne warianty: Commercial SSL, Trusted SSL, Premium EV SSL


Pełne wsparcie klienta w zakresie podpisu elektornicznego

Jesteśmy autoryzowanym punktem potwierdzenia tożsamości PPT. U nas zostaniesz posiadaczem swojego e-podpisu nawet do 30 minut. U nas każdy zestaw do podpisu elektronicznego CERTUM objęty jest wsparciem technicznym świadczonym przez specjalistów, którzy doskonale znają zarówno samo urządzenie, jak i oprogramowanie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Gdy potrzebujesz ich wsparcia zadzwoń.


Z dniem 15 marca 2018 r. weszły w życie nowe zasady składania dokumentów finansowych do e-KRS (Krajowego Rejestru Sądowego). Można je złożyć w postaci elektronicznej za pośrednictwem systemu teleinformatycznego udostępnionego do tego celu przez Ministra Sprawiedliwości z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego.